ارائه خدمات فقط در تهران

تعمیرات در سراسر تهران

عدم تخلیه آب لباسشویی زیمنس

دلایل متعددی ممکن است سبب عدم تخلیه آب لباسشویی زیمنس گردند که در این بخش به برخی از رایج‌ترین‌ها اشاره خواهد شد. توصیه می‌شود در صورت بروز این اشکال، اگر تخصصی در تعمیرات لباسشویی ندارید، با یکی از مراکز معتبر در حوزه تعمیر لباسشویی زیمنس تماس بگیرید و درخواست حضور تعمیرکار نمایید.

مسدود شدن خروجی آب:

نخستین علتی که ممکن است سبب عدم تخلیه آب لباسشویی زیمنس گردد، مسدود شدن خروجی آب به دلیل انباشت پرز‌های لباس یا وجود یک شی‌ء است. در صورتی که علت اشکال پیش آمده این باشد، می‌توان با باز کردن درب پمپ، خروجی آن را تمیز کرده و مشکل را رفع کرد.

جدا شدن شیلنگ تخلیه آب ماشین لباسشویی:

مورد دیگری که ممکن است سبب عدم تخلیه آب لباسشویی زیمنس ‌گردد، جدا شدن شیلنگ تخلیه آب ماشین لباسشویی از این دستگاه است. بنابراین توصیه می‌شود که شلنگ پشت دستگاه را چک نمایید. قرارگیری شلنگ تخلیه آب باید به گونه‌ای باشد که حداقل تا نصف ارتفاع ماشین لباسشویی بالا باشد.

عدم صدور فرمان تخلیه آب توسط بُرد یا تایمر دستگاه:

احتمال دیگری که وجود دارد آن است که بُرد یا تایمر دستگاه، فرمان تخلیه آب ماشین لباسشویی را صادر نمی‌کند. اطمینان از این مسئله نیاز به بررسی دستگاه توسط کارشناسان تعمیر دارد.

تاخوردگی و یا شکستگی شیلنگ لباسشویی:

‌مورد دیگری که ممکن است سبب عدم تخلیه آب لباسشویی زیمنس گردد، تاخوردگی و یا شکستگی شیلنگ لباسشویی است.

خراب شدن یا از کار افتادن کامل موتور پمپ تخلیه:

خراب شدن یا از کار افتادن کامل موتور پمپ تخلیه نیز علت دیگری است که می‌تواند سبب عدم تخلیه آب لباسشویی زیمنس گردد. در صورتی که اشکال پیش آمده به این علت باشد باید پمپ تخلیه کاملاً عوض شود.

نامناسب بودن طول شلنگ:

نامناسب بودن طول شلنگ تخلیه نیز می‌تواند سبب عدم تخلیه آب لباسشویی زیمنس گردد. باید توجه داشت که طول شیلنگ تخلیه نباید بیشتر از ۷ یا ۸ متر باشد.

تعمیر مشکل تخلیه نشدن آب لباسشویی زیمنس

برای تعمیر مشکل تخلیه نشدن آب لباسشویی زیمنس، شلنگ تخلیه دستگاه را بررسی نمایید. در صورتی که مشکل از شلنگ دستگاه نبود، لباسشویی را روی دور rinse/spin بگذارید. در صورتی که مشکل پیش آمده در این مرحله رفع شود و آب تخلیه شد، نیازی به اجرا کردن مراحل بعدی نیست. اما در صورت تداوم اشکال عدم تخلیه نشدن آب لباسشویی زیمنس، پمپ را تمیز کنید. این پمپ در ماشین لباسشویی هایی که دربشان از بالا باز می شود در پشت قرار دارد و در ماشین هایی که دربشان از رو به رو باز می شود در قسمت پایین و جلو قرار دارد.

پس از این کار، پنل را باز کنید. با باز کردن پنل، یک پلاستیک سفید مشاهده خواهید کرد. این اهرم پیچ مانند را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شود. آن را زیر آب بشویید و مجدداً آن را ببندید. دوباره ماشین لباسشویی را روی دور rinse/spin قرار بدهید. در صورتی که همچنان مشکل عدم تخلیه آب لباسشویی زیمنس ادامه داشت، نیاز است تا پمپ دستگاه را تعویض نمایید.

نمایندگی لباسشویی زیمنس

نمایندگی لباسشویی زیمنس یکی از تخصصی‌ترین مراکز فعال در کشور است که در آن پیشرفته‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، ارتقاء، فروش و تعمیرات لباسشویی های زیمنس به متقاضیان ارائه می گردد. کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز با همکاری کارشناسانی صورت می‌گیرد که دارای تخصص فنی و نظری در حوزه فعالیت خویش می‌باشند.

صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایل محبوبیت و موفقیت نمایندگی لباسشویی زیمنس در امر خدمات‌رسانی بوده است. متقاضیان سرویس های مرتبط با این دستگاه می‌توانند با مراجعه به این مرکز و یا از طریق تماس با واحد پشتیبانی، تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، فروش و ترمیم مرتبط با این محصول از جمله رفع مشکل عدم تخلیه آب لباسشویی زیمنس را دریافت نمایند.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس با فراهم آوردن فضایی مجهز و پیشرفته در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی، ارتقاء، ترمیم، تعمیر و سرویس لوازم خانگی زیمنس را به دارندگان این دستگاه ارائه نماید. این مرکز، در حال حاضر، تیمی از زبده ترین و خبره ترین کارشناسان و مهندسان را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات مورد نیاز را در اختیار آنان نهاده است و از این راهرو توانسته است تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر لوازم خانگی زیمنس را به مراجعان خویش ارائه نماید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه سوت تعمیر

سه سوت تعمیر با به کارگیری تعمیرکاران خبره و داشتن سالها تجربه در خدمت همشهریان تهرانی ، جهت تعمیرات لوازم خانگی میباشد

خواسته ما جلب رضایت شماست

آدرس

سرویس در سراسر تهران

ایمیل

3soottamir@gmail.com

 

تمامی حقوق برای این سایت محفوظ میباشد.

طراحی و پشتیبانی : فرا وی آی پی 

Call Now Button