ارائه خدمات فقط در تهران

تعمیرات در سراسر تهران

نمایندگی لباسشویی آبسال

تعمیر لباسشویی آبسال

تعمیر لباسشویی آبسال

نمایندگی لباسشویی آبسال ، برای تعویض قطعات ماشین لباسشویی شما، از قطعات اورجینال استفاده میکنند. همچنین کلیه خدمات در 7 روزه هفته انجام میشودو تمامی هزینه های تعمیر لباسشویی آبسال شما زیر نظر اتحادیه میباشد. در نمایندگی لباسشویی آبسال افرادی دارای تخصص بالا برای تعمیرات ماشین لباسشویی شما دارند و جای هیچ نگرانی نیست، این افراد اعتماد شما را جلب خواهند کرد و رضایت شما را به دست میاورند. وقتی با خیال راحت ماشین لباسشویی که دچار مشکل شده است را به دست نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال میسپارید، دیگر جای هیچ نگرانی نیست. افرادی که از این نمایندگی دستگاه شما را تعمیر میکنند، از تکنسین های ماهر هستند و بدون شک لباسشویی شما را به بهترین شکل ممکن درست خواهد شد. پس نتیجه میگیریم تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به دست، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال بسپارید. ممکن است هر فرد دیگری به درست کردن آن بپردازد، به خرابی ماشین لباسشویی شما افزوده شود. ایرادات و مشکلات متعدد لباسشویی آبسال

نمایندگی لباسشویی آبسال

تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی آبسال

موتور ماشین لباسشویی آبسال یکی دیگر از قطعات مهم لباسشویی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون تمام شدن ذغال موتور ماشین لباسشویی آبسال ، خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین لباسشویی آبسال ، خرابی تاکومتر ماشین لباسشویی آبسال و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات آبسال این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال آبسال موتور ماشین لباسشویی آبسال شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین لباسشویی آبسال نماید.

تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی آبسال

در داخل دیگ ماشین لباسشویی آبسال دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است که این مجموعه وظیفه چرخاندن درام (محفظه ای که در آن لباس میریزیم) ماشین لباسشویی که به وسیله تسمه به موتور دستگاه متصل  شده را بر عهده دارد.

علت خرابی بلبرینگ لباسشویی آبسال استفاده نادرست و ریختن بار بیش از ظرفیت داخل ماشین لباسشویی و همچنین سرویس نکردن به موقع دستگاه میباشد.

جهت تعویض بلبرینگ های لباسشویی آبسال نیاز به باز شدن تمام اجزای ماشین لباسشویی و اوراق و مونتاژ کامل دستگاه میباشد.

جهت تشخیص خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی آبسال درام داخل دستگاه را با دست بچرخانید ، اگر صدای غیرطبیعی به گوش میرسد احتمالا بلبرینگ های ماشین لباسشویی آبسال شما خراب شده است. در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی آبسال بهتر است از دستگاه استفاده نکنید زیرا موجب آسیب رسیدن به سایر قسمت های دستگاه از جمله شفت سه نظام ، آبکش و دیگ دستگاه خواهد شد.

در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی آبسال ،  مرکز تعمیر لباسشویی آبسال  آماده خدمت رسانی و تعویض بلبرینگ لباسشویی آبسال شما با قطعات اورجینال و با کیفیت در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب میباشد

نمایندگی لباسشویی آبسال

تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی آبسال

شیربرقی ماشین لباسشویی آبسال وظیفه رساندن آب به جاپودری و داخل دیگ لباسشویی آبسال را بر عهده دارد. رسوب آب یکی از عواملی است که موجب خرابی شیربرقی  لباسشویی آبسال میگردد.

تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی آبسال

هیدروستات یا همان سنسور فشار ماشین لباسشویی آبسال وظیفه تنظیم سطح آب داخل لباسشویی آبسال را برعهده دارد. در صورت خرابی هیدروستات لباسشویی آبسال دستگاه آب را قطع نکرده و داخل درام پر از آب میگردد. همچنین ممکن است دستگاه ارور بدهد و کار نکند.

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آبسال

پمپ تخلیه لباسشویی آبسال وظیفه تخلیه آب داخل ماشین لباسشویی آبسال را بر عهده دارد. در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آبسال آب داخل لباسشویی باقی مانده و دستگاه ارور داده و ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمیگردد.

 وجود شی خارجی مانند سکه و گیره و … داخل جیب لباس ها میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آبسال گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آبسال از متخصصان حرفه ای مرکز تعمیر لباسشویی آبسال کمک بگیرید.

تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی آبسال

ماشین لباسشویی آبسال دارای دو کمک فنر در پایین و چند کمک فنر در بالای دیگ میباشد. در صورت خرابی کمک فنرها دستگاه دچار لرزش و صدای غیرطبیعی میگردد. جهت تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی آبسال نیاز به باز شدن سینی جلوی دستگاه توسط متخصص نمایندگی لباسشویی آبسال  و تعویض کمک فنر با قدرت متناسب با لباسشویی آبسال شما میباشد. استفاده از کمک فنر متفرقه و با قدرت نامتناسب با دستگاه شما ممکن است موجب آسیب رسیدن و شکستگی دیگ ماشین لباسشویی آبسال گردد. شما میتوانید جهت تعویض کمک فنر متناسب با ماشین لباسشویی آبسال خودتان از متخصصان مرکز تعمیر لباسشویی آبسال کمک بگیرید.

تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آبسال

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آبسال انواع مختلفی داشته و در مدل های مختلف با یکدیگر فرق میکنند.گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس حین بستن درب ماشین لباسشویی آبسال میتواند در هنگام چرخش درام باعث پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آبسال گردد و در این صورت تنها راه تعمیر تعویض لاستیک دور درب لباسشویی آبسال میباشد.

تعویض المنت ماشین لباسشویی آبسال

المنت ماشین لباسشویی آبسال وظیفه گرم کردن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین لباسشویی آبسال میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین لباسشویی آبسال گردد.

تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی آبسال

میکروسویچ یا همان قفل درب ماشین لباسشویی آبسال وظیفه قفل کردن درب در حین کار کردن ماشین لباسشویی آبسال را بر عهده دارد تا از باز شدن ناگهانی درب و نشت آب به بیرون در حین کار ماشین لباسشویی جلوگیری نماید.

در صورت خرابی میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی آبسال دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. میکروسوییچ درب لباسشویی آبسال انواع مختلفی دارد و باید برای هر مدل از ماشین لباسشویی آبسال میکروسوییچ درب متناسب با همان مدل نصب گردد. شما میتوانید جهت تعویض میکروسوییچ درب متناسب با ماشین لباسشویی آبسال خود از متخصصان نمایندگی لباسشویی آبسال کمک بگیرید.

سرویس و جرم گیری ماشین لباسشویی آبسال

ماشین لباسشویی آبسال نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که املاح موجود در آب و مواد شوینده و نرم کننده ها و همچنین کثیفی های موجود در لباس ها باعث انباشته شدن جرم داخل دیگ و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین لباسشویی آبسال میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون کاسه نمد و بلبرینگ ، پمپ تخلیه ، المنت و لاستیک دور درب لباسشویی آبسال میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین لباسشویی آبسال میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین لباسشویی آبسال از متخصصان مرکز تعمیرات آبسال کمک بگیرید.

ویژگی های مرکز تعمیر لباسشویی آبسال

 • سرویس دهی در تمامی روزهای هفته
 • تعیین زمان سرویس دهی
 • مدت زمان کوتاه تعمیرات
 • استفاده از قطعات اورجینال
 • تعمیرات در محل
 • هزینه های متعارف زیر نظر اتحادیه
 • تجربه و تخصص تکنسین ها
 • مشاوره رایگان و به صورت آنلاین
 • عیب یابی صحیح
 • تعمیر قطعات به جای تعویض آنها

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما با بررسی مشکل ماکروفر شما متخصصین مربوطه را برای تعمیرات به منزل شما اعزام میکنند

 

  سه سوت تعمیر

  سه سوت تعمیر با به کارگیری تعمیرکاران خبره و داشتن سالها تجربه در خدمت همشهریان تهرانی ، جهت تعمیرات لوازم خانگی میباشد

  خواسته ما جلب رضایت شماست

  آدرس

  سرویس در سراسر تهران

  ایمیل

  3soottamir@gmail.com

   

  تمامی حقوق برای این سایت محفوظ میباشد.

  طراحی و پشتیبانی : فرا وی آی پی 

  Call Now Button